Dziecięce stopy kształtują się przez pierwsze lata życia malucha. Dlatego też tak ważny jest dobór odpowiedniego obuwia. Bucik ma być nie tylko ładny. Powinien przede wszystkim wspierać i kształtować naturalne funkcje biomechaniczne stóp dziecka. Jeśli zatem chcesz, aby twoja pociecha miała zdrowe stopy a przy tym wyglądała modnie, zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy jedną z największych polskich firm produkujących obuwie tekstylne dla dzieci. Oferowane przez nas buty są wygodne, dobrze wyprofilowane, komfortowe i przede wszystkim bezpieczne. Wieloletnie doświadczenie na rynku obuwniczym pozwala nam zaoferować produkty najwyższej jakości. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko – gdy dorośnie – miało zdrowe stopy, zgłoś się do nas! Pamiętaj, dobre buty to podstawa!

Skąd pomysł na prowadzenie firmy obuwniczej?
Pomysł narodził się wiele lat temu. Właściwie była to inicjatywa mojej żony, która stwierdziła, że popyt na produkty dla dzieci zawsze jest i zawsze będzie. Od słów przeszliśmy do działania i w roku 1991 stworzyliśmy własną firmę produkującą obuwie tekstylne dla najmłodszych. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Istniejemy na rynku już przeszło 20 lat. Krótko mówiąc, przewidywania mojej żony sprawdziły się  – dobrze, że jej zaufałem (śmiech).

Czym wyróżniacie się na tle konkurencji?
Produkujemy obuwie najwyższej jakości, najlepszego wzornictwa w rozsądnie niskich cenach. Obuwie tekstylne tworzone jest tylko z produktów naturalnych – oczywiście poza podeszwą. Wszystkie surowce, z których wykonane są buty mają polskie atesty na bezpieczeństwo produktów dla dzieci. Dotyczy to zarówno tkanin, jak i tworzyw i klei. Piętka obuwia jest usztywniana, dzięki temu zapobiega koślawieniu. Wszystkie modele produkowanego przez nas obuwia mają charakter profilaktyczny. Do tego możemy pochwalić się bardzo dużym wyborem modeli i wzorów. Cały czas wprowadzamy nowe kolekcje, linie i rodzaje obuwia.

Czy to oznacza, że rodzic dla swojej pociechy znajdzie u Was obuwie na każdą porę roku?
Oczywiście. Na zimę mamy rzecz jasna obuwie zimowe. Proponujemy duży wybór śniegowców oraz ciepłych tekstylnych kapci dziecięcy. Wiosną i jesienią, gdy jest morko, oferujemy kalosze oraz również kapcie dziecięce. Specjalną kolekcję przygotowujemy też na lato – proponujemy wtedy tekstylne sandałki oraz tradycyjnie letnie kapcie dziecięce. Dodatkowo można u nas znaleźć obuwie do szkoły. Wszystkie modele są oczywiście zgodne z aktualnie panującymi trendami. Nasi projektanci są zawsze na czasie. Jeżdżą na różnego rodzaju targi organizowane w Europie Zachodniej. Wiedzą o wszelkich nowinkach i na tej postawie opracowują własne modele, które później produkujemy. 

Czy w ofercie poza obuwiem tekstylnym dla dzieci macie coś jeszcze?
Poszerzyliśmy naszą ofertę i proponujemy kalosze – zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla pań. Produkujemy je w technologii skarpety. Nadruki wykonywane są w technologii komputerowej. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie zmieniać wzornictwo naszych kaloszy. Daje nam to właściwie nieograniczone możliwości.


Można się do Was zgłosić z konkretnym wzorem, który widzielibyśmy na swoich kaloszach?
Dokładnie, każdy klient może przedstawić nam swój projekt, według którego będziemy tworzyć dla niego obuwie. Trzeba jednak pamiętać, że nie może on naruszać praw autorskich innej firmy. Chyba, że dany klient uzyska koncesję na konkretny wzór – wtedy nie ma żadnego problemu

Gdzie możemy kupić produkowane przez firmę buty?
Jak na razie nie mamy jeszcze swoich sklepów firmowych, ale nasze produkty są dostępne w całej Polsce. Współpracujemy z różnymi sklepami obuwniczymi, marketami, sieciami handlowymi. Sprzedajemy nasze produkty również za pośrednictwem strony internetowej. Oczywiście można się także zgłosić bezpośrednio do naszej siedziby. Nasze produkty trafiają również za granicę, między innymi do Rumunii, Bułgarii, Węgier, Ukrainy, Niemiec, Islandii, a nawet USA.